Home

Viduje aliarmas Tulpės stalo tenisas lietuva suomija taikiai Kalno bankas Įtakingas

Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo  penkis medalius | Diena.lt
Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo penkis medalius | Diena.lt

Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo 5  medalius - LRT
Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo 5 medalius - LRT

Atvirajame Suomijos stalo teniso čempionate A.Udra - 7-as - DELFI Sportas

Suomijos atvirame čempionate kovos ir Lietuvos stalo tenisininkės - DELFI  Sportas
Suomijos atvirame čempionate kovos ir Lietuvos stalo tenisininkės - DELFI Sportas

Lietuvoje po 20 metų pertraukos surengtas Šiaurės Europos šalių stalo teniso  čempionatas - LRT
Lietuvoje po 20 metų pertraukos surengtas Šiaurės Europos šalių stalo teniso čempionatas - LRT

Lietuvos stalo teniso komandos Europos čempionato atrankoje startavo  pergalingai | Sportas | 15min.lt
Lietuvos stalo teniso komandos Europos čempionato atrankoje startavo pergalingai | Sportas | 15min.lt

Lietuvoje po 20 metų pertraukos surengtas Šiaurės Europos šalių stalo teniso  čempionatas | Sportas.lt
Lietuvoje po 20 metų pertraukos surengtas Šiaurės Europos šalių stalo teniso čempionatas | Sportas.lt

Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo 5  medalius. Alfa.lt
Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo 5 medalius. Alfa.lt

Kvalifikacinės Europos moterų stalo teniso komandų varžybos: Lietuva -  Suomija - DELFI TV
Kvalifikacinės Europos moterų stalo teniso komandų varžybos: Lietuva - Suomija - DELFI TV

Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo 5  medalius - DELFI Sportas
Lietuvos stalo tenisininkai Šiaurės Europos šalių čempionate iškovojo 5 medalius - DELFI Sportas

Lietuvoje po 20 metų pertraukos surengtas Šiaurės Europos šalių stalo teniso  čempionatas | kl.lt
Lietuvoje po 20 metų pertraukos surengtas Šiaurės Europos šalių stalo teniso čempionatas | kl.lt

Pasiekimai - Utenos daugiafunkcis sporto centras

Alfredas Udra atvirajame Suomijos stalo teniso čempionate kovos dėl trečios  vietos | Sportas | 15min.lt
Alfredas Udra atvirajame Suomijos stalo teniso čempionate kovos dėl trečios vietos | Sportas | 15min.lt

Pasaulio vyrų stalo teniso čempionate Lietuvos rinktinė pranoko ir suomius  | Sportas.lt
Pasaulio vyrų stalo teniso čempionate Lietuvos rinktinė pranoko ir suomius | Sportas.lt

Lietuvos stalo tenisininkės Suomijoje pralaimėjo tik ketvirtfinalyje |  Sportas.lt
Lietuvos stalo tenisininkės Suomijoje pralaimėjo tik ketvirtfinalyje | Sportas.lt