Home

Chemija kulminacija nepaisant rutos meilutytes plaukimas bausmė Užšaldyti Stiprintuvas

Prie pasaulio čempionės titulo pridėtas antras auksas: Rūta Meilutytė tapo  Europos čempione - LRT
Prie pasaulio čempionės titulo pridėtas antras auksas: Rūta Meilutytė tapo Europos čempione - LRT

Premjerė sveikina auksą pasaulio plaukimo čempione iškovojusią Rūtą  Meilutytę | Mano vyriausybė
Premjerė sveikina auksą pasaulio plaukimo čempione iškovojusią Rūtą Meilutytę | Mano vyriausybė

R.Meilutytės rekordo laukusi B.Pilato: „Ji yra tikra čempionė, jaučiu, kad  ir mano rekordas gali kristi“ | Sportas.lt
R.Meilutytės rekordo laukusi B.Pilato: „Ji yra tikra čempionė, jaučiu, kad ir mano rekordas gali kristi“ | Sportas.lt

Rūta Meilutytė pasaulio čempionate diskvalifikuota po sidabrinio plaukimo -  LRT
Rūta Meilutytė pasaulio čempionate diskvalifikuota po sidabrinio plaukimo - LRT

World Aquatics“ patvirtino Rūtos Meilutytės pasaulio plaukimo rekordą -  MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis
World Aquatics“ patvirtino Rūtos Meilutytės pasaulio plaukimo rekordą - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Rūtos Meilutytės plaukimas 100 metrų krūtine rungtyje | Video | 15min.lt

Europos plaukimo čempionate – Rūtos Meilutytės bronza

Lietuvos čempionate – įspūdingas Rūtos Meilutytės pasirodymas ir antrasis  aukso medalis - LRT
Lietuvos čempionate – įspūdingas Rūtos Meilutytės pasirodymas ir antrasis aukso medalis - LRT

LTeam - Rūtos Meilutytės plaukimas Europos čempionate Romoje suspindo  bronza!🥉 Olimpiniame baseine 100 metrų krūtine distanciją ji įveikė per  1:06,50 min🇱🇹 Kotryna Teterevkova nuo R. Meilutytės atsilikusi vos 0,11  sek. užėmė 4–ąją
LTeam - Rūtos Meilutytės plaukimas Europos čempionate Romoje suspindo bronza!🥉 Olimpiniame baseine 100 metrų krūtine distanciją ji įveikė per 1:06,50 min🇱🇹 Kotryna Teterevkova nuo R. Meilutytės atsilikusi vos 0,11 sek. užėmė 4–ąją

Trijų olimpinių čempionių lenktynėse – R.Meilutytės pergalė | Sportas |  15min.lt
Trijų olimpinių čempionių lenktynėse – R.Meilutytės pergalė | Sportas | 15min.lt

Melburne – užtikrinta Meilutytės pergalė kvalifikacijoje - DELFI Sportas

Arti pasaulio rekordo plaukusi Meilutytė nušvito antru aukso medaliu - LRT

Plaukimo puslapio „SwimSwam“ apdovanojimuose Rūta Meilutytė įvertinta už  Metų sugrįžimą - LRT
Plaukimo puslapio „SwimSwam“ apdovanojimuose Rūta Meilutytė įvertinta už Metų sugrįžimą - LRT

Rūta Meilutytė ties didžiuoju sugrįžimu: turi kvietimą į rinktinę pasaulio  čempionatui ir nesako „ne“
Rūta Meilutytė ties didžiuoju sugrįžimu: turi kvietimą į rinktinę pasaulio čempionatui ir nesako „ne“

R.Meilutytė 50 m plaukimo krūtine finale pelnė sidabrą (video) | Alkas.lt

Rūtos Meilutytės laiškai atskleidė – ji svajojo grįžti į plaukimą dar  šiemet | Sportas | 15min.lt
Rūtos Meilutytės laiškai atskleidė – ji svajojo grįžti į plaukimą dar šiemet | Sportas | 15min.lt

Šalies plaukimo čempionate – solidus R. Meilutytės apšilimas | KaunoDiena.lt

Skambus R.Meilutytės pareiškimas: į finalą žengė geriausiu rezultatu |  Sportas | 15min.lt
Skambus R.Meilutytės pareiškimas: į finalą žengė geriausiu rezultatu | Sportas | 15min.lt

Rūta Meilutytė – Vikipedija

Rūta Meilutytė Europos plaukimo čempionate iškovojo bronzos medalį,  Teterevkova liko ketvirta - 2022.08.13 - LRT
Rūta Meilutytė Europos plaukimo čempionate iškovojo bronzos medalį, Teterevkova liko ketvirta - 2022.08.13 - LRT

Visu greičiu į finalą įskriejusi Rūta Meilutytė: „Vakaras greitesnis už  rytą“ | Sportas | 15min.lt
Visu greičiu į finalą įskriejusi Rūta Meilutytė: „Vakaras greitesnis už rytą“ | Sportas | 15min.lt

Meilutytė savo sugrįžimu toliau stebina pasaulį: plaukimo čempionate  užsikabino auksą | tv3.lt
Meilutytė savo sugrįžimu toliau stebina pasaulį: plaukimo čempionate užsikabino auksą | tv3.lt

Pamatykite: auksinis R. Meilutytės plaukimas pasaulio čempionate Budapešte  – Kas vyksta Kaune
Pamatykite: auksinis R. Meilutytės plaukimas pasaulio čempionate Budapešte – Kas vyksta Kaune