Home

Liūtas galimybė Subtropinis ruta meilutyte 18 metu plaukima subalansuotas Juodinti Šmeižtas

Kaunietė R. Meilutytė iškovojo pirmą jaunimo plaukimo pasaulio čempionato  auksą! - Kas vyksta Kaune
Kaunietė R. Meilutytė iškovojo pirmą jaunimo plaukimo pasaulio čempionato auksą! - Kas vyksta Kaune

Pasaulio rekordas! Rūta Meilutytė sukūrė fantastinį rezultatą

Rūta Meilutytė užtikrintai pradėjo pasaulio čempionatą Melburne - Lietuvos  plaukimo federacija
Rūta Meilutytė užtikrintai pradėjo pasaulio čempionatą Melburne - Lietuvos plaukimo federacija

Rūta Meilutytė Melburne laimėjo moterų 50 m plaukimo krūtine atranką - O,  Sportas!
Rūta Meilutytė Melburne laimėjo moterų 50 m plaukimo krūtine atranką - O, Sportas!

Rūta Meilutytė plaukė Klaipėdoje dar greičiau: trečiąkart tapo Lietuvos  čempione
Rūta Meilutytė plaukė Klaipėdoje dar greičiau: trečiąkart tapo Lietuvos čempione

Klaipėdoje - naujas Rūtos Meilutytės Lietuvos rekordas - Atvira Klaipėda

Olimpinių čempionių akistatoje – Meilutytės triumfas - DELFI Sportas

Pirmas metų startas: Meilutytė dalyvaus Lietuvos plaukimo čempionate,  prasideda olimpinių normatyvų medžioklė - LRT
Pirmas metų startas: Meilutytė dalyvaus Lietuvos plaukimo čempionate, prasideda olimpinių normatyvų medžioklė - LRT

Prie pasaulio čempionės titulo pridėtas antras auksas: Rūta Meilutytė tapo  Europos čempione - LRT
Prie pasaulio čempionės titulo pridėtas antras auksas: Rūta Meilutytė tapo Europos čempione - LRT

Užtikrintai plaukusi Rūta Meilutytė pasaulio plaukimo čempionate iškovojo  bronzą | tv3.lt
Užtikrintai plaukusi Rūta Meilutytė pasaulio plaukimo čempionate iškovojo bronzą | tv3.lt

Vykti į pasaulio čempionatą nusprendusi Meilutytė toliau siekia džiaugtis  plaukimu: noriu padaryti, ką galiu geriausiai - LRT
Vykti į pasaulio čempionatą nusprendusi Meilutytė toliau siekia džiaugtis plaukimu: noriu padaryti, ką galiu geriausiai - LRT

Rūta Meilutytė – Vikipedija

Link rekordinės formos artėjanti Meilutytė pasėjo abejonę - DELFI Sportas

2022.08.18. Rūta Meilutytė – Europos čempionė, Lietuvos Aidas - Valstybės  laikraštis
2022.08.18. Rūta Meilutytė – Europos čempionė, Lietuvos Aidas - Valstybės laikraštis

Sekmadienį R. Meilutytė tapo pasaulio čempione | Diena.lt

Atomazga Melburne: nuo pasaulio čempionato aukso per plauką likusi Meilutytė  buvo diskvalifikuota - DELFI Sportas
Atomazga Melburne: nuo pasaulio čempionato aukso per plauką likusi Meilutytė buvo diskvalifikuota - DELFI Sportas

R.Meilutytė po 8 metų pertraukos susigrąžino pasaulio čempionės titulą  trumpame baseine! | Sportas.lt
R.Meilutytė po 8 metų pertraukos susigrąžino pasaulio čempionės titulą trumpame baseine! | Sportas.lt

R. Meilutytė ir vėl kovos dėl pasaulio čempionato aukso

Pasaulio rekordas! R. Meilutytė Melburne ir toliau – nesustabdoma | Diena.lt

Rūta Meilutytė pasaulio čempionate diskvalifikuota po sidabrinio plaukimo -  LRT
Rūta Meilutytė pasaulio čempionate diskvalifikuota po sidabrinio plaukimo - LRT

R.Meilutytės rekordo laukusi B.Pilato: „Ji yra tikra čempionė, jaučiu, kad  ir mano rekordas gali kristi“ | Sportas.lt
R.Meilutytės rekordo laukusi B.Pilato: „Ji yra tikra čempionė, jaučiu, kad ir mano rekordas gali kristi“ | Sportas.lt

Geriausiai Lietuvos sportininkei sukanka 18 metų – Rūtos Meilutytės karjera  | Sportas | 15min.lt
Geriausiai Lietuvos sportininkei sukanka 18 metų – Rūtos Meilutytės karjera | Sportas | 15min.lt

Galingai plaukusi Rūta Meilutytė – pasaulio čempionė - LRT

Naują tikslą turinti Rūta Meilutytė atviravo apie sunkiausią gyvenimo  tarpsnį ir mintis apie savižudybę
Naują tikslą turinti Rūta Meilutytė atviravo apie sunkiausią gyvenimo tarpsnį ir mintis apie savižudybę

R.Meilutytė Šefilde su geriausiu laiku pateko į 100 m plaukimo laisvuoju  stiliumi finalą | Sportas.lt
R.Meilutytė Šefilde su geriausiu laiku pateko į 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalą | Sportas.lt