Rūta Meilutytė – vėl pasaulio čempionė! | Sportnews.lt

Auksas! Po diskvalifikacijos ir planetos rekordo Rūta Meilutytė tapo  pasaulio karaliene | Sportas | 15min.lt
Auksas! Po diskvalifikacijos ir planetos rekordo Rūta Meilutytė tapo pasaulio karaliene | Sportas | 15min.lt

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė grįžta į plaukimą | tv3.lt

R. Meilutytė pasilygino su Australijos plaukimo elitu - DELFI Sportas

R.Meilutytė į pasaulio čempionato finalą pateko su antru rezultatu, L.King  neįprastai emocingai sureagavo į laimėtą pusfinalį | Sportas.lt
R.Meilutytė į pasaulio čempionato finalą pateko su antru rezultatu, L.King neįprastai emocingai sureagavo į laimėtą pusfinalį | Sportas.lt

Rūta Meilutytė – pasaulio čempionė - Lietuvos plaukimo federacija

Rūta Meilutytė Europos plaukimo čempionate iškovojo bronzos medalį | tv3.lt

Rūta Meilutytė pakomentavo savo rekordinį plaukimą | Sportas | 15min.lt

B.Pilato nukarūnuota: R.Meilutytė susigrąžino Europos čempionės titulą |  Sportas.lt
B.Pilato nukarūnuota: R.Meilutytė susigrąžino Europos čempionės titulą | Sportas.lt

R.Meilutytė 50 m plaukimo krūtine finale pelnė sidabrą (video) | Alkas.lt

Pamatykite: auksinis R. Meilutytės plaukimas pasaulio čempionate Budapešte  – Kas vyksta Kaune
Pamatykite: auksinis R. Meilutytės plaukimas pasaulio čempionate Budapešte – Kas vyksta Kaune

Užtikrintai: Meilutytė – pasaulio čempionato finale - O, Sportas!

Ji sugrįžta: pasaulio čempionato prožektorių šviesoje – ir R. Meilutytė -  Kas vyksta Kaune
Ji sugrįžta: pasaulio čempionato prožektorių šviesoje – ir R. Meilutytė - Kas vyksta Kaune

Fantastika: Meilutytė iškovojo pasaulio čempionato auksą - DELFI Sportas

R. Meilutytė pasaulio plaukimo čempionate iškovojo bronzos medalį! |  KaunoDiena.lt
R. Meilutytė pasaulio plaukimo čempionate iškovojo bronzos medalį! | KaunoDiena.lt

Pasaulio rekordas!!! Rūta Meilutytė sukūrė fantastinį rezultatą | Sportas |  15min.lt
Pasaulio rekordas!!! Rūta Meilutytė sukūrė fantastinį rezultatą | Sportas | 15min.lt

R.Meilutytė ir K.Teterevkova – Europos čempionato pusfinalyje | Sportas.lt

Sieks dar vieno medalio: R. Meilutytė – antrajame pasaulio plaukimo  čempionato finale
Sieks dar vieno medalio: R. Meilutytė – antrajame pasaulio plaukimo čempionato finale

Rūta Meilutytė – penkiskart Europos čempionė! | Sportas | 15min.lt

Rūta Meilutytė Melburne laimėjo moterų 50 m plaukimo krūtine atranką -  Lietuvos plaukimo federacija
Rūta Meilutytė Melburne laimėjo moterų 50 m plaukimo krūtine atranką - Lietuvos plaukimo federacija

Pirmas metų startas: Meilutytė dalyvaus Lietuvos plaukimo čempionate,  prasideda olimpinių normatyvų medžioklė - LRT
Pirmas metų startas: Meilutytė dalyvaus Lietuvos plaukimo čempionate, prasideda olimpinių normatyvų medžioklė - LRT

Pasaulio rekordą pagerinusi Rūta Meilutytė – moterų 50 m krūtine finale -  Lietuvos plaukimo federacija
Pasaulio rekordą pagerinusi Rūta Meilutytė – moterų 50 m krūtine finale - Lietuvos plaukimo federacija

Arti pasaulio rekordo plaukusi Meilutytė nušvito antru aukso medaliu - LRT

R.Meilutytė pagerinusi Lietuvos rekordą pelnė pasaulio plaukimo čempionato  sidabrą | Alkas.lt
R.Meilutytė pagerinusi Lietuvos rekordą pelnė pasaulio plaukimo čempionato sidabrą | Alkas.lt

Plaukimo puslapio „SwimSwam“ apdovanojimuose Rūta Meilutytė įvertinta už  Metų sugrįžimą - LRT
Plaukimo puslapio „SwimSwam“ apdovanojimuose Rūta Meilutytė įvertinta už Metų sugrįžimą - LRT