Home

Lapų rinkimas puolimas virtuvė lietuvos 200m bras plaukimas Neliestas Fantazija Kilmė

Antroji pasaulio plaukimo čempionato diena: debiutanto klaida, Lietuvos  plaukikių akistata ir Rapšio revanšas - DELFI Sportas
Antroji pasaulio plaukimo čempionato diena: debiutanto klaida, Lietuvos plaukikių akistata ir Rapšio revanšas - DELFI Sportas

A. Šidlauskas, R. Meilutytė ir D. Rapšys pateko į savo rungčių finalus  Toronte - Lietuvos plaukimo federacija
A. Šidlauskas, R. Meilutytė ir D. Rapšys pateko į savo rungčių finalus Toronte - Lietuvos plaukimo federacija

Pasaulio rekordo liudininku tapęs G. Titenis pateko į pusfinalį - DELFI  Sportas
Pasaulio rekordo liudininku tapęs G. Titenis pateko į pusfinalį - DELFI Sportas

SWC2022 Indianapolis: Danas Rapšys iškovojo sidabrą - Lietuvos plaukimo  federacija
SWC2022 Indianapolis: Danas Rapšys iškovojo sidabrą - Lietuvos plaukimo federacija

plaukimas - Visuotinė lietuvių enciklopedija

Naujienų archyvas - Lietuvos plaukimo federacija

Plaukimas laisvu stiliumi – Vikipedija

Lietuvos čempionate Druskininkuose – rekordiniai jaunųjų sportininkų  plaukimai ir nauja rungtis - Lietuvos plaukimo federacija
Lietuvos čempionate Druskininkuose – rekordiniai jaunųjų sportininkų plaukimai ir nauja rungtis - Lietuvos plaukimo federacija

Košmariškas Lietuvos plaukikų atsisveikinimas su Tokiju: estafetės komanda  buvo diskvalifikuota
Košmariškas Lietuvos plaukikų atsisveikinimas su Tokiju: estafetės komanda buvo diskvalifikuota

Plaukimo maratono nugalėtojai – apie konkurenciją, mintis vandenyje ir  jausmą įveikus 10 km - DELFI Sportas
Plaukimo maratono nugalėtojai – apie konkurenciją, mintis vandenyje ir jausmą įveikus 10 km - DELFI Sportas

Plaukikas Danas Rapšys triumfavo varžybose Stokholme, Giedrius Titenis  iškovojo sidabrą
Plaukikas Danas Rapšys triumfavo varžybose Stokholme, Giedrius Titenis iškovojo sidabrą

Plaukimas – Vikipedija

2022 metų plaukimo rekordininkai - Lietuvos plaukimo federacija

Alytiškis gydytojas tapo Europos meistrų žaidynių plaukimo čempionu -  Dzūkijos veidas
Alytiškis gydytojas tapo Europos meistrų žaidynių plaukimo čempionu - Dzūkijos veidas

Kaune išdalyti 2021 metų Lietuvos plaukimo federacijos apdovanojimai |  Sportas.lt
Kaune išdalyti 2021 metų Lietuvos plaukimo federacijos apdovanojimai | Sportas.lt

Jaunieji sportininkai pratęsė rekordinių plaukimų seriją žiemos pirmenybėse  Alytuje - Lietuvos plaukimo federacija
Jaunieji sportininkai pratęsė rekordinių plaukimų seriją žiemos pirmenybėse Alytuje - Lietuvos plaukimo federacija

Erikas Kapočius žino: greitai plaukdamas toliau nuplauksi - Lietuvos  plaukimo federacija
Erikas Kapočius žino: greitai plaukdamas toliau nuplauksi - Lietuvos plaukimo federacija

Tokijo olimpinės žaidynės: svarbiausi dienos įvykiai ir lietuvių rezultatai  - LRT
Tokijo olimpinės žaidynės: svarbiausi dienos įvykiai ir lietuvių rezultatai - LRT

Erikas Kapočius: penki medaliai ir trys rekordai – Mūsų Ignalina

Giedrius Titenis finišavo keturioliktas ir tapo pasaulio rekordo liudininku  | Sportas | 15min.lt
Giedrius Titenis finišavo keturioliktas ir tapo pasaulio rekordo liudininku | Sportas | 15min.lt