komplikacijos žiemą švaresnis krepsinis tiesiogiai zalgiris chimki Nuolat Sunkusis sunkvežimis Wink

Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Tel Avivo „Maccabi“

Eurolyga gyvai: „Žalgiris“ – „Khimki“ - Sport24.lt

Be Evanso likęs „Žalgiris” nepaliko šansų „Fenerbahče” / Naujienos -  Basketnews.lt
Be Evanso likęs „Žalgiris” nepaliko šansų „Fenerbahče” / Naujienos - Basketnews.lt

K.Lukošiūno tritaškiai nukalė „Žalgirio“ pergalę prieš „Chimki“ | Krepsinis .net

Eurolygos atkrintamųjų mėsmalėje – naujas narys, „Žalgirio“ tvarkaraštis –  vienas sudėtingiausių | Krepsinis.net
Eurolygos atkrintamųjų mėsmalėje – naujas narys, „Žalgirio“ tvarkaraštis – vienas sudėtingiausių | Krepsinis.net

Žalgiris“ toliau ant bangos: kosminis kėlinys ir J.Lauvergne'o šou nubloškė  „Chimki“ | Krepsinis.net
Žalgiris“ toliau ant bangos: kosminis kėlinys ir J.Lauvergne'o šou nubloškė „Chimki“ | Krepsinis.net

BC Žalgiris Kaunas - Po pirmojo kėlinio Maskvos srities „Chimki“ – Kauno „ Žalgiris“ 19:17. | فيسبوك

LKL mažojo finalo starte „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Šiaulius“

Žalgiris“ dėl COVID-19 arenoje imsis saugumo priemonių ir neprekiaus  abonementais | Sportas.lt
Žalgiris“ dėl COVID-19 arenoje imsis saugumo priemonių ir neprekiaus abonementais | Sportas.lt

Žalgiris“ žaidė taip, kaip vasarą svajojo M.Schilleris | Krepsinis.net

Prisiminkime: pergalingas žalgiriečių vakaras kovoje su „Chimki“ ekipa - LRT

Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubas - LKL: „Žalgiris“ namuose įveikė šiauliečius  (FOTO, VIDEO)
Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubas - LKL: „Žalgiris“ namuose įveikė šiauliečius (FOTO, VIDEO)

Žalgirio“ atpildo vakaras | Krepsinis.net

Rusijos žiniasklaida – šmaikščiai apie nedraugiškus kaimynų santykius ir  svarbų „Chimki“ žingsnį - Krepšinis.lt
Rusijos žiniasklaida – šmaikščiai apie nedraugiškus kaimynų santykius ir svarbų „Chimki“ žingsnį - Krepšinis.lt

Kauno „Žalgiris“ – Berlyno ALBA 2022-11-04

Europos čempionato aštunfinalis: Lietuva – Ispanija (tiesiogiai internete)  | Basket.lt
Europos čempionato aštunfinalis: Lietuva – Ispanija (tiesiogiai internete) | Basket.lt

Žalgiris“ – „Chimki“: neišspręstas varžovų gynybos galvosūkis, brangiai  kainavęs planas prieš A.Švedą ir A.Kavaliausko trūkumas | Krepsinis.net
Žalgiris“ – „Chimki“: neišspręstas varžovų gynybos galvosūkis, brangiai kainavęs planas prieš A.Švedą ir A.Kavaliausko trūkumas | Krepsinis.net

Apie M.Schillerio įvestas įdomybes pasakojęs L.Lekavičius: jis ir Pitino –  kaip diena ir naktis | Krepsinis.net
Apie M.Schillerio įvestas įdomybes pasakojęs L.Lekavičius: jis ir Pitino – kaip diena ir naktis | Krepsinis.net

Eurolygos klubų reitingas: „Žalgirio“ prarastos pozicijos ir palankiai  jiems susiklostę rezultatai | Krepsinis.net
Eurolygos klubų reitingas: „Žalgirio“ prarastos pozicijos ir palankiai jiems susiklostę rezultatai | Krepsinis.net

Žalgiriui“ prognozuojama pirma pergalė Eurolygoje prieš „Chimki“ per 10  metų - TOPsport blogas
Žalgiriui“ prognozuojama pirma pergalė Eurolygoje prieš „Chimki“ per 10 metų - TOPsport blogas

Septintasis Eurolygos turas: fizinis L.Lekavičiaus išbandymas, finalo  pakartojimas bei „Žalgirio“ šansas | Krepsinis.net
Septintasis Eurolygos turas: fizinis L.Lekavičiaus išbandymas, finalo pakartojimas bei „Žalgirio“ šansas | Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ – Maskvos srities „Chimki“ - 2021.01.08 - LRT

Žalgiris“ Eurolygoje pralaimėjo ir devintą kartą iš eilės | tv3.lt

Chimki“ – „Žalgiris“ 70:84. PERGALĖ!... - BC Žalgiris Kaunas | Facebook

Žalgirio“ kova prieš išretėjusią R. Kurtinaičio kariauną: laukiamas M.  Grigonio šėlsmas ir sudėtinga pergalė - TOPsport blogas
Žalgirio“ kova prieš išretėjusią R. Kurtinaičio kariauną: laukiamas M. Grigonio šėlsmas ir sudėtinga pergalė - TOPsport blogas