administracija dinamiškas Prezidentas kauno granitas rankinis Javai Atspindys Skatinti

Kaune – triuškinanti „Granito“ pergalė prieš autsaiderius | Sportas |  15min.lt
Kaune – triuškinanti „Granito“ pergalė prieš autsaiderius | Sportas | 15min.lt

Kauno Granitas-Karys - išsamiai DELFI.lt

Lietuvos rankinio madas anksčiau diktavęs Kauno „Granitas-Karys“ – paieškų  kelyje
Lietuvos rankinio madas anksčiau diktavęs Kauno „Granitas-Karys“ – paieškų kelyje

Valentino dienos rankinis: LRL rungtynės VARSA-STRONGLASAS vs Kauno GRANITAS-KARYS  Alytaus arenoje | alytusinfo.lt
Valentino dienos rankinis: LRL rungtynės VARSA-STRONGLASAS vs Kauno GRANITAS-KARYS Alytaus arenoje | alytusinfo.lt

Neįtikėtinu metimu Kauno „Granito“ rankininkai iškovojo Lietuvos lygos  bronzą - DELFI Sportas
Neįtikėtinu metimu Kauno „Granito“ rankininkai iškovojo Lietuvos lygos bronzą - DELFI Sportas

Kauno rankinio klubas „Granitas-Karys“ | Kaunas

Visi Lietuvos vyrų pirmenybių prizininkai – Tai rankinis!

VASARIO 14: priešpaskutinis reguliarus LRL rankinis: Alytaus  VARSA-STRONGLASAS –Kauno GRANITAS-KARYS - YouTube
VASARIO 14: priešpaskutinis reguliarus LRL rankinis: Alytaus VARSA-STRONGLASAS –Kauno GRANITAS-KARYS - YouTube

Kauno „Granito“ rankininkai tapo vienvaldžiais Lietuvos čempionato lyderiais

Kauno „Granito“ rankininkai tapo vienvaldžiais Lietuvos čempionato  lyderiais | Sportas.lt
Kauno „Granito“ rankininkai tapo vienvaldžiais Lietuvos čempionato lyderiais | Sportas.lt

Kauno „Granito“ rankininkai tapo vienvaldžiais Lietuvos čempionato  lyderiais - LRT
Kauno „Granito“ rankininkai tapo vienvaldžiais Lietuvos čempionato lyderiais - LRT

Įkaitusi atmosfera Kauno rankinio derbyje: raudona kortelė ir įspėjimai  treneriui | Diena.lt
Įkaitusi atmosfera Kauno rankinio derbyje: raudona kortelė ir įspėjimai treneriui | Diena.lt

Kauno Granitas | KaunoDiena.lt

Lietuvos rankinio klubai sužinojo varžovus Europos taurės turnyre | Sportas  | 15min.lt
Lietuvos rankinio klubai sužinojo varžovus Europos taurės turnyre | Sportas | 15min.lt

Kauno Granitas - Tema - LRT

Home – Rankinio klubas „Granitas-Karys“

Legendinis Kauno „Granitas“ po 10 metų pertraukos grįžo į rankinio lygos  finalą | Sportas | 15min.lt
Legendinis Kauno „Granitas“ po 10 metų pertraukos grįžo į rankinio lygos finalą | Sportas | 15min.lt

Granito“ rankininkai pritemdė „Šviesą“ ir sušvelnino finalo serijos  rezultatą | Sportas | 15min.lt
Granito“ rankininkai pritemdė „Šviesą“ ir sušvelnino finalo serijos rezultatą | Sportas | 15min.lt

Kauno rankinio klubas "Granitas" - Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės,  užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų  reitingai ir klientų atsiliepimai.
Kauno rankinio klubas "Granitas" - Lietuvos sporto klubai, centrai, bazės, užsiemimai ir treneriai, vienoje vietoje. Aktuali klubų informacija, klubų reitingai ir klientų atsiliepimai.