Home

Afrika Balsavimas Katedra epl įvarčių turnyrinė lentelė Atsakingas asmuo Tiesiai Išardykite

Canon de Yaounde (w) Tiesioginės Rezultatas, 2023 tabelis, Resultatas -  AiScore
Canon de Yaounde (w) Tiesioginės Rezultatas, 2023 tabelis, Resultatas - AiScore

Oficialios tarptautinės „Varsos“ varžybos Alytuje po dešimties metų  pertraukos – pergalingos
Oficialios tarptautinės „Varsos“ varžybos Alytuje po dešimties metų pertraukos – pergalingos

Premier“ lyga: „Arsenal“ nesugebėjo įveikti „Brentford“, „Leicester City“  sutriuškino „Tottenham“ | Sportas.lt
Premier“ lyga: „Arsenal“ nesugebėjo įveikti „Brentford“, „Leicester City“ sutriuškino „Tottenham“ | Sportas.lt

Anglijos „Premier“ lygos 25-asis turas: istorinis „Everton“ triumfas,  daugiau staigmenų žadantys išsišokėliai ir net patį P.Guardiolą stebinanti  „City“ | Sportas.lt
Anglijos „Premier“ lygos 25-asis turas: istorinis „Everton“ triumfas, daugiau staigmenų žadantys išsišokėliai ir net patį P.Guardiolą stebinanti „City“ | Sportas.lt

Saudo Arabijos lygoje – C.Ronaldo įvarčių salvė | Sportas | 15min.lt

Arsenal“ ir toliau nebarsto taškų, „Liverpool“ kyla aukščiau

8 įvarčių fiesta „Premier“ lygoje baigėsi „Tottenham“ pergale prieš  „Leicester City“ | Sportas.lt
8 įvarčių fiesta „Premier“ lygoje baigėsi „Tottenham“ pergale prieš „Leicester City“ | Sportas.lt

Anglijos „Premier“ lygos 26-asis turas: arbitro „gėda“, G.Bale'o  renesansas, aistros dėl baudinio ir nuožmios Liverpulio klubų lenktynės |  Sportas.lt
Anglijos „Premier“ lygos 26-asis turas: arbitro „gėda“, G.Bale'o renesansas, aistros dėl baudinio ir nuožmios Liverpulio klubų lenktynės | Sportas.lt

Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje – „Chelsea“ komandos pergalė  prieš „Tottenham“ | Sportas.lt
Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje – „Chelsea“ komandos pergalė prieš „Tottenham“ | Sportas.lt

Kas vyko paskutiniame Anglijos „Premier“ lygos ture? | Sportas.lt

Ligue 1“: PSG vis dar lieka be pergalių | ⚽ Eurofootball.lt

FutbolasArčiauTavęs | Facebook

FK Zalgiris Vilnius B Tiesioginės Rezultatas, 2023 tabelis, Resultatas -  AiScore
FK Zalgiris Vilnius B Tiesioginės Rezultatas, 2023 tabelis, Resultatas - AiScore

Futbolas, futbolo naujienos - DELFI Sportas

98-ąją minutę įvartį praleidęs „Man City" namuose krito prieš „Brentford" |  Sportas.lt
98-ąją minutę įvartį praleidęs „Man City" namuose krito prieš „Brentford" | Sportas.lt

Anglijos futbolo pirmenybių rungtynėse - trys įvarčiai per 176 sekundes |  KaunoDiena.lt
Anglijos futbolo pirmenybių rungtynėse - trys įvarčiai per 176 sekundes | KaunoDiena.lt

7x7 C grupė: šeši dvigubi mačai ir šeši faktai po neįprasto turo |  Sekmadienio futbolo lyga
7x7 C grupė: šeši dvigubi mačai ir šeši faktai po neįprasto turo | Sekmadienio futbolo lyga

Manchester United Lietuva | Facebook

Arsenal" sužaidė lygiosiomis ir leido "Man City" ekipai džiaugtis antrąja  vieta (VIDEO) | ⚽ Eurofootball.lt
Arsenal" sužaidė lygiosiomis ir leido "Man City" ekipai džiaugtis antrąja vieta (VIDEO) | ⚽ Eurofootball.lt

Visų laikų Čempionų lygos lentelė: PSG gerokai nusileidžia ukrainiečiams |  ⚽ Eurofootball.lt
Visų laikų Čempionų lygos lentelė: PSG gerokai nusileidžia ukrainiečiams | ⚽ Eurofootball.lt

Liverpool“ grįžta į Čempionų lygą, o „Arsenal“ sezonas baigėsi istoriniu  fiasko - DELFI Sportas
Liverpool“ grįžta į Čempionų lygą, o „Arsenal“ sezonas baigėsi istoriniu fiasko - DELFI Sportas

ScoreMate – „Google Play“ programos

Kas laimės Anglijos „Premier“ lygą? | Sportas.lt

Manchester United Lietuva | Cristiano Ronaldo tapo geriausiu spalio mėnesio  Manchester United žaidėju - ar vertas | Facebook
Manchester United Lietuva | Cristiano Ronaldo tapo geriausiu spalio mėnesio Manchester United žaidėju - ar vertas | Facebook

Anglijos futbolo klubai sekmadienį baigė sezoną | KaunoDiena.lt

Dar viena čempiono „Chelsea“ gėda Anglijos futbolo čempionate

Neįtikėtina drama: 2 įvarčių deficitą per 5 minutes panaikinęs „Man City“  klubas apgynė „Premier“ lygos čempionų titulą | Sportas.lt
Neįtikėtina drama: 2 įvarčių deficitą per 5 minutes panaikinęs „Man City“ klubas apgynė „Premier“ lygos čempionų titulą | Sportas.lt