Home

blauzdos „Comorama“ Skirtumas dviračiu rikiuotės Irklas Tuzinai Išorinis

Anykščiuose finišavo 18-asis „Jeep MTB dviračių maratonų taurės“ sezonas |  Sportas | 15min.lt
Anykščiuose finišavo 18-asis „Jeep MTB dviračių maratonų taurės“ sezonas | Sportas | 15min.lt

Karjerą baigusiai Simonai Krupeckaitei – naujos pareigos dviračių sporto  federacijoje | tv3.lt
Karjerą baigusiai Simonai Krupeckaitei – naujos pareigos dviračių sporto federacijoje | tv3.lt

Iš rikiuotės Europos žaidynėse dar nestartavęs pasitraukia pasaulio  čempionas | Sportas.lt
Iš rikiuotės Europos žaidynėse dar nestartavęs pasitraukia pasaulio čempionas | Sportas.lt

Dviratininkas T.Vaitkus Slovėnijoje liko rikiuotės viduryje | Sportas.lt

Įdomiausi dviračių maršrutai Lietuvoje - Delfi grynas

Sekmadienį Vilniuje paaiškės MTB dviračių maratonų taurės sezono  nugalėtojai - LRT
Sekmadienį Vilniuje paaiškės MTB dviračių maratonų taurės sezono nugalėtojai - LRT

MTB dviračių maratonų taurės sezonas prasidės Anykščiuose - LRT

Narystės ES dešimtmečiui paminėti – jubiliejinis dviračių žygis |  KaunoDiena.lt
Narystės ES dešimtmečiui paminėti – jubiliejinis dviračių žygis | KaunoDiena.lt

Kokius dviračių maršrutus išmėginti naktį? - Delfi vasara

J.Baranovskos video „Dviračių takai ir žiedų sankryžos“ | Video | 15min.lt

Greičiausias sportinis dviratis, kokio registruoti varžyboms niekada neleis  - DELFI Sportas
Greičiausias sportinis dviratis, kokio registruoti varžyboms niekada neleis - DELFI Sportas

Olandė po sprinto link finišo laimėjo olimpiados plento dviračių lenktynes,  D.Tušlaitė liko rikiuotės viduryje | Sportas.lt
Olandė po sprinto link finišo laimėjo olimpiados plento dviračių lenktynes, D.Tušlaitė liko rikiuotės viduryje | Sportas.lt

Dviračiu su vaikais keliaujantiems tėvams priminė: be kėdutės – nė iš  vietos - Delfi auto
Dviračiu su vaikais keliaujantiems tėvams priminė: be kėdutės – nė iš vietos - Delfi auto

Geriausias draugas – dviratis | Sportland Magazine

Dviračių lenktynių Maskvoje prologe E.Kovaliovas liko rikiuotės viduryje |  Sportas.lt
Dviračių lenktynių Maskvoje prologe E.Kovaliovas liko rikiuotės viduryje | Sportas.lt

Pasikeitė geidžiamiausių darbdavių rikiuotė

Elektrinių dviračių vairuotojams – ministerijos perspėjimas - Delfi auto

Keturių Vilniaus rajonų gyventojai renkasi vietas dviračių saugykloms |  Diena.lt
Keturių Vilniaus rajonų gyventojai renkasi vietas dviračių saugykloms | Diena.lt

Šakiai Grand Prix“ dviračių plento lenktynės baigėsi klaipėdiečių triumfu |  Sportas.lt
Šakiai Grand Prix“ dviračių plento lenktynės baigėsi klaipėdiečių triumfu | Sportas.lt

R.Navardauskas 4 valandas pirmavo prestižinėse lenktynėse Belgijoje |  Sportas.lt
R.Navardauskas 4 valandas pirmavo prestižinėse lenktynėse Belgijoje | Sportas.lt

Šakiai Grand Prix 2020“ pirmoje dienoje lyderių pozicijas užėmė  klaipėdiečiai - LRT
Šakiai Grand Prix 2020“ pirmoje dienoje lyderių pozicijas užėmė klaipėdiečiai - LRT

Masiškiausia MTB dviračių šventė Vilniuje jau šį sekmadienį - LRT

Pasaulio dviračių turo lenktynėse Olandijoje R.Navardauskas liko rikiuotės  viduryje (I.Konovalovas nefinišavo) | Sportas.lt
Pasaulio dviračių turo lenktynėse Olandijoje R.Navardauskas liko rikiuotės viduryje (I.Konovalovas nefinišavo) | Sportas.lt