Home

Absoliutus violetinė tinkamas alytaus vaiku futbolas Užjausti plotas mišios

Futbolo akademija Dainava - Naujajame stadione prie Alytaus centrinės „Iki“  įvyko Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos U-12 (2006 m.)  čempionato turas. Jame Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ komanda  (treneris Nerijus Bartkevičius) rezultatu
Futbolo akademija Dainava - Naujajame stadione prie Alytaus centrinės „Iki“ įvyko Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos U-12 (2006 m.) čempionato turas. Jame Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ komanda (treneris Nerijus Bartkevičius) rezultatu

Futbolo aikštės atidarymo šventėje Alytuje vaikai žaidė su žvaigždėmis -  Žurnalas Lietuvė
Futbolo aikštės atidarymo šventėje Alytuje vaikai žaidė su žvaigždėmis - Žurnalas Lietuvė

Futbolo būrelis – Alytaus lopšelis-darželis „Volungėlė“

Alytaus rajono savivaldybės administracija - straipsniai :Vaikų futbolo  turnyras „Rudens taurė 2016“
Alytaus rajono savivaldybės administracija - straipsniai :Vaikų futbolo turnyras „Rudens taurė 2016“

Apskrities vaikams skirtame Alytaus futbolo festivalio turnyre nugalėjo  draugystė
Apskrities vaikams skirtame Alytaus futbolo festivalio turnyre nugalėjo draugystė

Alytaus miesto planuose – dengtas futbolo maniežas - Dzūkijos veidas

Neformaliojo vaikų švietimo vaikų futbolo turnyras Dauguose - Alytaus r.  Butrimonių gimnazija
Neformaliojo vaikų švietimo vaikų futbolo turnyras Dauguose - Alytaus r. Butrimonių gimnazija

Lietuvos vaikų globos namų futbolo čempionatą laimėjo Kroatijai atstovavę  alytiškiai (VIDEO)
Lietuvos vaikų globos namų futbolo čempionatą laimėjo Kroatijai atstovavę alytiškiai (VIDEO)

Vaikų futbolo turnyras „Europos sporto savaitė 2019“ – Prienų KKSC

Tarptautinis vaikų futbolo turnyras – Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Alytaus sporto mokyklos aikštėje – nemokama vasaros futbolo stovykla  mergaitėms
Alytaus sporto mokyklos aikštėje – nemokama vasaros futbolo stovykla mergaitėms

Savaitgalį Kaune futbolo kamuolį gainios beveik 800 vaikų | KaunoDiena.lt

ALYTAUS FUTBOLAS: ilgas ir vingiuotas kelias (5 DALIS) – Glūkoidai

III-iasis tarptautinis vaikų futbolo turnyras Alytaus miesto mero taurei  laimėti"
III-iasis tarptautinis vaikų futbolo turnyras Alytaus miesto mero taurei laimėti"

Futbolo akademija Dainava - Vaikų futbolo U-8 turnyre Alytaus apskrities  futbolo federacijos įsteigtiems prizams laimėti nugalėjo jaunieji  dainaviškiai, įmušę 31 ir praleidę 3 įvarčius. Geriausiu FA „Dainava“ U-8  komandos žaidėju pripažintas Tajus ...
Futbolo akademija Dainava - Vaikų futbolo U-8 turnyre Alytaus apskrities futbolo federacijos įsteigtiems prizams laimėti nugalėjo jaunieji dainaviškiai, įmušę 31 ir praleidę 3 įvarčius. Geriausiu FA „Dainava“ U-8 komandos žaidėju pripažintas Tajus ...

Į Alytų grįžo vaikų futbolo festivalis

Alytaus futbolo festivalis

Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai turnyre MTG futbolas taikai |  GALERIJA | 15min.lt
Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai turnyre MTG futbolas taikai | GALERIJA | 15min.lt